Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (10) buvo Pir. 10 30, 2017 5:26 pm
Latest topics
» Šventei Besiruošiant: Taki vs Kleira
Tr. 05 29, 2013 10:31 pm by Blooded

» Šventei besiruošiant
Sk. 05 19, 2013 1:35 pm by Algraud

» Naujas RP forumas
Pir. 04 22, 2013 1:43 pm by Algraud

» Apie bet ką
Antr. 04 16, 2013 4:56 pm by Algraud

» TAKI SANDO PATVIRTINIMAS
Tr. 04 03, 2013 7:40 pm by Blooded

» Al March
Št. 03 23, 2013 12:13 pm by Algraud

» 0499 Al March
Kv. 03 21, 2013 8:42 pm by Algraud

» 0444 Alm Riley
Pir. 03 18, 2013 7:44 pm by Algraud

» Nakties Žudikas
Antr. 03 12, 2013 6:02 pm by Algraud

Top posting users this month


Staigios reformos

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Eipril on Tr. 05 23, 2012 6:31 pm

Eirpil vos plytos iš rankų neišmetė, kai šalia pasirodė Tategami. Nustebusi, ji netgi sustabdė keiksmų virtinę, besipylusią mintyse ir variusią ją dirbti greičiau. Ji visiškai nesitikėjo, kad jis ja pasirūpins. Ji kaip ir buvo kalė jo kolegai, tad...
Perėmė gabaliuką mėsos, nepriliesdama jo pirštų savais: instinktyvus atsargumas, tapęs refleksu. Vien jaučiant šiltą kvapnią mėsą taip šalia, burna prisipildo seilių ir skrandis nekantriai apsiverčia pilve. Bet ji nepaklūsta norui sugrūsti maistą į burną, dėl to, kaip tai atrodytų prieš vaikiną šalimais. Vietoje to, kaip ledi, ar bent jau artimiausia tai stadijai, atplešia gabaliuką ir įsideda į burną.
Dantys nespėjo sudoroti pirmojo kąsnio, kai Taki praplyšo grasinimais. Eipril vos neužspringo, išgirdusi, ką jis ketina daryti. Už lašą gerumo, jūra baisybių...
Ir tada prieš jų akis China lekia, kaip kokia savižudė. Eipril nori žengti paskui ir pagauti, bet jau per vėlu. Ši rėkauja, visi rėkauja, žmonės ima atsisukinėti. Kaltinantys žvilgsniai pakeitė užjaučiančius, ir badas bei neapykanta atvėrė baisiausias savybes.
Nors ore niekas nepakito, rodos temperatūra krito dešimčia laipsnių: Eipril nugara nuėjo pagaugai.
Išpūtusi akis, atsisuka į Tategami ir sako nuo panikos paplonėjusiu balsu:
- Aš nebealkana.
avatar
Eipril

Pranešimų skaičius : 75
Join date : 2012-05-11
Age : 25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Paw on Kv. 05 24, 2012 10:36 am

Tategami džiaugėsi galėdamas, kaip tarybos narys kažkuo padėti, ir taip jau nuvargusioms merginoms. Pamatęs jog Eipril drąsiau elgiasi šalia jo, jį tik dar labiau džiugino. Tačiau jos pernelyg didelis atsargumas neleidžia, visiškai atsipalaiduoti. Jam patiko ir tai jog antroji mergina kurios jis nepažįsta irgi kažkiek pavalgė. Tačiau visai tai nutraukė Taki grėsmingi žodžiai. Po kurių šaltasis jau irgi gerokai buvo įtūžęs, tačiau visiškai jį pribaigė Eipril. Kiek patylėjęs Tategami priėjo prie 0359, ir šalia jos padėjo likusį vilką ir pasakė "Valgyk, aš juk ne aklas matau kad nori, o su juo kita kalba bus." Po šių žodžių aplink Taki kažkur dviejų metrų spindulio, penkių metrų aukščio, bei pusmetrio storumo labai greit susiformavo didelis ledinis gaubtas. Šaltasis nieko nelaukęs puolė prie gaubto ir kiaurai perlindo jį. Dabar visiškai atskirtoje aplinkoje buvo tik Taki ir šaltasis.

"Ar tu bent suvoki, ką tu darai bei ką kalbi. Nejaugi tau neaišku, kad aplinkiniai ir taip jau yra įbauginti. O dar plius tavo nesąmonės. Tu pagalvok logiškai, čia jau buvo sulėkusi Genesia, kuriai, aš tau primenu, jog tu pats irgi nori atkeršyti, dar plius jų nauji testai tapo dar grėsmingesni, nejaugi tau atrodo kad taryba bus pajėgi prieš naujuosius testus, nė velnio, pats dalyvavai ir pats matei kaip viskas baigėsi, o kas jeigu mes pradėsim kelti ir taip jau esamą per didelį pavojų Genesijai?? Ir to pasekoje mus gali tiesiog visus nušluoti, mes net negalėjom nieko Drakoniui padaryti, kuris įnešė tokią sumaištį..." Tategami jau rodos buvo galutinai viską išsakęs ir pabaigai dar pridūrė "Karo laukas kaip ir šachmatai, pirmieji puola pėstininkai, taigi apsvarstyk ką aš tau pasakiau."
avatar
Paw
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2011-05-22

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Algraud on Kv. 05 24, 2012 11:04 am

Visų reakcija buvo labai maloni Taki. Vieni kaltino merginas, kiti jį. Vieni pradėjo depresuoti, kiti tikėjosi maisto. Chaosas. Taki to ir siekė. Jis matė esamą situaciją ir su menka merginų pagalba, sugalvojo išeitį. Tačiau jis tik vienas taip manė. Izoliacija jam netrukdė. Jis žinojo, kad gali ištrūkti, tai gyvybei nelabai grėsė pavojus. Iš pradžių laukė, norėjosi pamatyti, kas būs. Tategami įėjimas, Taki privertė nusijuokti. Tikriausiai komandininko įtūžis buvo priežastis.

Tategami kalba parodė jų minčių skirtumus. Po visos kalbos Taki ilgai nemąstė ir iššovė: "Per vėlu, tarybos žodis neatitraukiamas..." Tai buvo iš dalies tiesa. Toks pasakymas reiškė tik du dalykus. Tarybos nuosprendis arba taryba skyla. Tokie žmonės nemoka nusileist. Taki tikrai neatsiimtų savo žodžių be kovos. Net po jos neatsiimtų. Kiek apmąstęs Taki atsakė: "Aš nesakiau, kad išžudysiu visus, tik trečdalį ar mažiau. Viskas priklauso nuo išmaitintų galvų. Tai išspręs mūsų maisto trukumą ir parodys mūsų galią. Viskas ko reikia. Ir tarp kitko, nežinau, kaip šachmatuose žaidžiama, bet aš nelaukčiau silpnųjų. Pulčiau pats pirmas." Kiek patylėjęs, jis ištarė su šypsena: "Tos merginos vis tiek nenukentės, aš tiesiog suteikiau joms galią, kurią mes turime. Tegul patyria savo sprendimų rezultatus, jei taip nepasitiki valdžia."

Taki džiaugėsi savo mintimis. Jos turėjo pagrindą ir tikslą bei patenkino jo užgaidas. Nors kaltė buvo jaučiama iš Eipril. Juk ji čia supykdė Taki. Net negalvojęs jis išlemeno Tategami, negalvodamas apie pasekmes: "Jei toji išsišokėlė taps mano vergė, gal ir palengvinsiu sąlygas..." Tai buvo dominavimo noras. Jis kilo iš vidaus, lygtais jau anksčiau jis to siekė būtent su tą mergina. Bet kuriuo atveju, jis savo pasakė. nelaukęs Tategami atsako, jis apsisuko ir ištraukė savo ašmenis. Keliais mostais, jis padarė skylę lede ir išlindo. Net nežiūrėjo į aplinką, tik nuėjo link miesto, rinkti grobio.

[Exit]
avatar
Algraud
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2011-05-22
Age : 25
Miestas : Vilnius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://13zona.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Chinowa on Pen. 05 25, 2012 5:45 pm

Chinowa klausėsi visų žodžių:šnekėjo Taki ir Tategami. China suprato visus žodžius ir stengėsi dar geriau įsiklausyti.Jai buvo sunku.Ji apgalvojo visus žodžius ir džiaugėsi,jog pagaliau viskas baigėsi.Tada ji pamatė kai Taki išėjo medžioti.Tada mergina nuėjo link Eipril ir iš niekur nieko tarė:
''Sėkmės''
Ir pagaliau šyptelėjo ir net nusijuokė.Tada nusilenkė Tategami. Kitaip, atidavė pagarbą.China dar paėjėjo kelis ratus į priekį priėjo prie medžio ir su peiliu išraižė žodį: CHINOWA.Ji lyg ir norėjo įsiamžinti.Nieko nelaukusi,dar pastovėjo prie to medžio ir tada ji išėjo.

[Exit]
avatar
Chinowa

Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2012-05-11

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Eipril on Št. 05 26, 2012 9:02 am

Eipril kiek nejauku likti vienai, ar sąlyginai vienai prieš visus šiuos žmonės. Dairydamasi po veidus, alkanas, neapykantos sklidinas akis, ji galvoja, kad irgi būtų lengvai įpykusi, jei kokia varna dabar būtų kalta, jog trečdalis jų gali mirti. Iškeptų tą varną kaip viščiuką ant grotelių.
Jai reiktų nešti kudašių: kai kurie jau artinasi. Pakišdama ranką sau už nugaros, aptirpusiais purvinais pirštais suspaudžia už diržo užkišto peiliuko rankeną. Neskuodžia, nes nenori palikti Tategami, bet geriau būtų pasiruošusiai, nei išgrilintai.
avatar
Eipril

Pranešimų skaičius : 75
Join date : 2012-05-11
Age : 25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Paw on Sk. 05 27, 2012 11:02 am

Tategami išklausęs Taki, ji suprato tik dalinai. Taip padėtis dėl maisto atsargų čia buvo nelabai kokia. Tačiau žudymas ar panašūs veiksmai tikrai nėra į naudą, o ir įbauginti žmonės labai lengvai gali sukilti. Ir kas tada jiems tiektų maisto atsargas. Tačiau išgirdęs kolegos paskutinius žodžius, šaltasis buvo visiškai prieš "Nebent, tik po mano lavono..." jam jau buvo visiški nesvarbu, ar jis išgirdo, ar ne. Su Eipril Tategami tikrai neleis, taip elgtis. Po kelių sekundžių jis sutrupino ledą, ir pamatę įpykusią žmonių minią supančią 0359. Ir tai visiškai nepadėjo išsklaidyti šaltojo pykčio. Priėjęs prie pat Eipril nugaros jis sušuko "Prilieskit bent pirštu ją, ir rytojaus jūs nebe sulauksit!!", Tategami stebėjo jau pasikeitusios minios veidus, po jis jai tarė "Eime palydėsiu į kokią nors saugią vietą".
avatar
Paw
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2011-05-22

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Eipril on Sk. 05 27, 2012 3:24 pm

Net krūptelėjo, Tategami atsiradus jai iš nugaros. Atsisuko į jį, bet nebuvo užtikrinta, kad tai geriausias sprendimas.
"Ar neturėčiau.. ėė... likti dirbti ties rūšiavimu?". Ne tai, kad ji labai trokštų plušėti kaip kokia vergė, tačiau pakankamai "nuolaidų" jai jau buvo padaryta su vilku, o dabar visus palikt...
avatar
Eipril

Pranešimų skaičius : 75
Join date : 2012-05-11
Age : 25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Paw on Sk. 05 27, 2012 6:25 pm

"Jeigu manai, kad čia tau bus saugu gali likti... tik aš nenorėčiau, kad tau nutiktu kas nors bloga..." Kodėl šaltasis pasakė antra dalį, nė pats gerai nesuprato, tačiau jam tikrai buvo neramu dėl aplinkinių. Juk Taki gan gerai juos pakurstė, ir priežastis būtų aiški. Todėl Tategami tiesiog stovėjo ir laukė kol ji jam ką nors pasakys. O aplinka tikrai nebuvo viena iš jaukiausiųjų.
avatar
Paw
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2011-05-22

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Eipril on Sk. 05 27, 2012 7:10 pm

Eipril akys ėmė suktis nuo Tategami į kelis veidus. Vos žvilgsniams susidūrus, kiti darbininkai nusigręždavo, bet net viena trumpa akimirka kontakto varydavo pagaugus jos nugara.
"Taip... Taip"- atsisuka ir pakartoja tvirčiau,- "manau, geriau eisiu su jumis. Tavim, jumis.. ekhem"- atsikrenkštė,- "aš pasiruošusi."- išspaudžia jam atsiprašomą (už savo dvejones) pavargusią šypseną.
avatar
Eipril

Pranešimų skaičius : 75
Join date : 2012-05-11
Age : 25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Paw on Sk. 05 27, 2012 8:35 pm

Tategami irgi nusišypsojo ir tarė "Eime", taip pasukdamas tarybos rūmų link, nes teoriškai jis neturėjo kitos vietos kur eiti, tad nusprendė jog gali leisti 0359 pasiimti kartu su savimi. Šiokia tokia padėka, bus leisti merginai pasinaudoti patogumais, kurie yra rūmuose.

[Exit]
avatar
Paw
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2011-05-22

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Eipril on Sk. 05 27, 2012 8:51 pm

Nuseka iš paskos, susikišdama rankas giliai į kišenes.
[Exit]
avatar
Eipril

Pranešimų skaičius : 75
Join date : 2012-05-11
Age : 25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Staigios reformos

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume