13 zona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 3:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 3 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (10) buvo Pir. 10 30, 2017 5:26 pm
Latest topics
» Šventei Besiruošiant: Taki vs Kleira
Blooded idėjos EmptyTr. 05 29, 2013 10:31 pm by Blooded

» Šventei besiruošiant
Blooded idėjos EmptySk. 05 19, 2013 1:35 pm by Algraud

» Naujas RP forumas
Blooded idėjos EmptyPir. 04 22, 2013 1:43 pm by Algraud

» Apie bet ką
Blooded idėjos EmptyAntr. 04 16, 2013 4:56 pm by Algraud

» TAKI SANDO PATVIRTINIMAS
Blooded idėjos EmptyTr. 04 03, 2013 7:40 pm by Blooded

» Al March
Blooded idėjos EmptyŠt. 03 23, 2013 12:13 pm by Algraud

» 0499 Al March
Blooded idėjos EmptyKv. 03 21, 2013 8:42 pm by Algraud

» 0444 Alm Riley
Blooded idėjos EmptyPir. 03 18, 2013 7:44 pm by Algraud

» Nakties Žudikas
Blooded idėjos EmptyAntr. 03 12, 2013 6:02 pm by Algraud

Top posting users this month
No user


Blooded idėjos

3 posters

Go down

Blooded idėjos Empty Blooded idėjos

Rašyti by Algraud Antr. 05 15, 2012 3:56 am

Blooded rašo:Testing.. testing..
Čia galima rašyti, tiesa? Jeigu ne, tai galėsit perskaitę ištrinti. ^.^
Tikiuosi jums patinka skaityti litanijas, 'cause here I go.

Visų pirma, kadangi labai reikalaujate išsitaisyti klaidas ir rašyti tvarkingai, tai papostinsiu jums vieną pastebėjimą so far.

13 zona > Pagrindinis > Taisyklės > Pagrindinės taisyklės
"9. Rašyk tik ten kur tau galimA. Nerašyk kitų žmonių profiliuose ar asmeniniuose temose."

O šiaip dar turiu kelis pastebėjimus. Pas jus labai, ir tikrai pabrėžiu LABAI viskas atrodo griežta. Manau per daug sukaustot narius kai kuriomis taisyklėmis. Pvz reikalaujat gan daug rašyti kiekviename poste, kas galbūt nėra didelė problema, bet pagalvojus rp pradedantiesiems gali atrodyti sunkoka. Be to, priverstiniai ilgi postai bus pasikartojantys ir nuobodūs skaityti, kas padarys žaidimą nebeįdomų.
Antras dalykas, šis man nelabai patiko asmeniškai, tai, kad jūs liepiat ištaisyti veikėjų anketas. Aš nelabai žinau, į ką jūs atsižvelgiat taisydami, jeigu į forumo istorijos faktus, tai suprantama. Tačiau, jeigu jūs kimbat net dėl tokių dalykų, kaip ženklų vartojimas vietoj skaičių ar ne to šrifto panaudojimas, tai... Aš tiesiog siūlau duoti nariams šiek tiek daugiau laisvės kūryboje ir nebūkit tokie griežti kaip man pasirodė iš pirmo žvilgsnio, nes tai gali atbaidyti žmones nuo forumo.

Taip pat dar vienas, šį kartą nelabai reikšmingas, pastebėjimas - forumo stilius. Galbūt laikui bėgant jį updatinsit, bet iš pirmo žvilgsnio nelabai patraukliai atrodo. ^^"

Turiu jus pagirti dėl forumo idėjos, istorijos ir aprašymo. Skaityti buvo įdomu, turit originalią forumams sistemą ir atrodo aprašėte svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti žaidėjui. Man patiko.
Bet vis tiek turiu klausimą. Kovos sistema: pas jus bus naudojama dice sistema ar kovas reikės tiesiog aprašinėti? Jeigu apsiribojate aprašymais, tai pagal ką nuspręsite, kuris veikėjas daro daugiau žalos? Visi suprantam, kad bus žmonių, kurie nieku gyvu nenorės pralaimėti ir sugalvos būdų kaip išsisukti iš padėties net jeigu ir nelogišku būdu.
Dar vienas dalykas, kuris man kliuvo galvojant veikėją, tai pasaulio aprašymas. Nors savaime suprantama veiksmas vyksta Žemėje 2012 metais, tačiau kaip atrodo 13tos zonos gyvenamosios vietos? Ar tai miestas su daugiabučiais pastatais, mašinomis, parduotuvėmis, etc.? O gal, kadangi aplink yra daug gamtos, tai yra mažas kaimelis, juk paminėta, kad vyksta mainų sistema, tad galbūt veikėjai gyvena more or less middle ages tipo miestelyje? O gal tai futuristinis miestas su skraidančiomis transporto priemonėmis apsuptas kelių gamtos zonų? Žodžiu trūksta pasaulio, kurį norite mums parodyti, aprašymo.

Paskutinis dalykas, kurį pastebėjau - jūsų pačio rp sistema. Sukuriamos atskiros temos atskiroms situacijoms. Man teko dalyvauti tokio tipo rp ir paprastai temos pakankamai greit išmiršta. Tai yra kiek annoying, nes galbūt tu pradėsi gan įdomų rp, bet jis sustos dėl kitų narių, o vienam susirašinėti nėra taip įdomu. Čia tik pastebėjimas, jeigu manote, jog tokiu būdu sugebėsite išlaikyti narių susidomėjimą forumu, aš linkiu, kad jums pavyktų. ^.^

Lyg ir viskas, ką norėjau pasakyti.
Over and out.
Algraud
Algraud
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2011-05-22
Age : 30
Miestas : Vilnius

https://13zona.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Blooded idėjos Empty Re: Blooded idėjos

Rašyti by Algraud Antr. 05 15, 2012 10:57 am

Ačiū, kad bandote padėti, dėl to mes visi esam dėkingi Smile

Mes viską perskaitome ir pasiimame, kas naudinga. Nepykit jei mūsų idėjos skirsis, tačiau mes bandome forumui badėti, kaip mums atrodo geriau.

O dėl to ką parašėte tai galiu viską pražiūrėti ir atsakyti.
1. Ačiū, kad išryškinate klaidas. Ironija, bet mes moderatoriai irgi klystame. Very Happy
2. Taisyklės mano nuomonė ir turi būti griežtos, tačiau labai retose vietose yra minimos baudos. Kol kas visi moderatoriai yra gerai ir stengiasi padėti, todėl net parašius mažiau, nelabai kas ir baus. Tačiau RP pagal atsidarymą buvo paprasčiausias grupinis istorijos kūrimas. Žmonės kurdavo noveles, romanus ir panašiai. Pro metus RP pradėjo trumpėti, kol atsirado modernusis sakinių rp. Toks RP griaužia mano bei tikriausiai kitų rp mėgėjų akis. Aš neliepiu kaip kituose forumuose kurti po 5 pastraipas. Žinau, kad naujokams sunku, todėl nusileidau iki vienos pastraipos. Nepykit, bet šitos taisyklės nekeisiu. Neutral
3. Veikėjų anketas aš liepų taisyti, tik tiek kiek atrodo būtina. Pagrinde aš stengiuosi surišti su Genesia ir 13 zona. Jei jūs kalbate apie stilių, tai aš reikalauju tik laikytis anketos. Paprasčiausiai tam, kad kiti galėtų nevargdami rasti, ko jiems reikia. Pačią istoriją galite rašyti kaip norit. Dėl ženklų aš nelabai supratau, jei čia apie gyventojų rūšį, tai jie tiesiog buvo ją palikę tuščią.
4. Dėl stiliaus sutinku, tačiau aš pats nesu labai spalvinga ir meniška asmenybė, tai nelabai ką galiu pats pakeisti. Čia jau aš prašysiu jūsų, narių, pagalbos
5. Kovos sistema dar ateis. Kol kas gyvename su žmonių sąžine ir gal kiek moderatorių sprendimu. Šis forumas dar kiek naujas ir moderatoriai dar diskutuoja dėl kovos sistemos.
6. Dėl aprašymo tai turiu atsiprašyti, aš nelabai suspėju viską pridėti. Pakolkas aš juos kuriu po truputi ir įdedu. Sekantis tūrėjo būti Gyvybės Ežeras, bet tikriausiai reiktų padaryti miestelį. Dar karta atsiprašau.
P.S. Miestas yra labiau viduramžių. Visi žmonės atkeliavo čia be nieko. Ką jie sugebėjo pasidaryti, tas ir egzistuoja. Tai mediniai namai, keli mūriniai. Pats miestas yra mažas.
7. RP sistema, dar vienas dalykas, kurio neišsižadėsiu. Smile Temos miršta greitai, bet jos lygiai taip pat ir greit gimsta. Mano nuomonė tokie forumai linksmesni. Nes veikėjai visada kažką prasmingo veikia ir moderatoriams lengviau kurti specialius įvykius.
8. Ačiū tau už sugaištą laiką, tikiuosi tau čia patiks Smile
Algraud
Algraud
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2011-05-22
Age : 30
Miestas : Vilnius

https://13zona.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Blooded idėjos Empty Re: Blooded idėjos

Rašyti by Blooded Antr. 05 15, 2012 3:00 pm

Well aš žinau, kad jūsų forumas jau ilgą laiką egzistuoja čia, nes pats man jį ir parodei some time ago, tik, kad jis nebuvo aktyvus visai ir nebuvo baigtas, jei gerai prisimenu.
Kadangi dalyvauju rp jau keli metai, tai galvojau pakomentuosiu savo pastebėjimus, džiugu, kad tai neliko ignoruota.

Algraud rašo:P.S. Miestas yra labiau viduramžių. Visi žmonės atkeliavo čia be nieko. Ką jie sugebėjo pasidaryti, tas ir egzistuoja. Tai mediniai namai, keli mūriniai. Pats miestas yra mažas.
Būtent šitų kelių sakinių ir trūko jūsų aprašyme. Tai yra svarbu kuriantis veikėja ir pradedant žaisti. Nes turbūt nenori, kad kas nors susikurtų veikėją kyborgą vilkintį triko, kuris visai netiktų forumo tematikai. ^^
Blooded
Blooded

Pranešimų skaičius : 74
Join date : 2012-05-15

http://overthegalaxy.justforum.net/

Atgal į viršų Go down

Blooded idėjos Empty Re: Blooded idėjos

Rašyti by Paw Antr. 05 15, 2012 3:10 pm

Tai jeigu taip ir įvyktu, tai nereiškia, kad jis bus patvirtintas, o be patvirtinimo jis juk ir negalės nieko daryti. Smile
Paw
Paw
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2011-05-22

Atgal į viršų Go down

Blooded idėjos Empty Re: Blooded idėjos

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume