Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (10) buvo Pir. 10 30, 2017 5:26 pm
Latest topics
» Šventei Besiruošiant: Taki vs Kleira
Tr. 05 29, 2013 10:31 pm by Blooded

» Šventei besiruošiant
Sk. 05 19, 2013 1:35 pm by Algraud

» Naujas RP forumas
Pir. 04 22, 2013 1:43 pm by Algraud

» Apie bet ką
Antr. 04 16, 2013 4:56 pm by Algraud

» TAKI SANDO PATVIRTINIMAS
Tr. 04 03, 2013 7:40 pm by Blooded

» Al March
Št. 03 23, 2013 12:13 pm by Algraud

» 0499 Al March
Kv. 03 21, 2013 8:42 pm by Algraud

» 0444 Alm Riley
Pir. 03 18, 2013 7:44 pm by Algraud

» Nakties Žudikas
Antr. 03 12, 2013 6:02 pm by Algraud

Top posting users this month


Pagrindinės taisyklės

Go down

Pagrindinės taisyklės

Rašyti by Algraud on Pir. 05 23, 2011 7:21 pm

Pateikiau jums pagrindines taisykles.

A. Registracija

Kad galėtumėte rašyti tarp forumo, jums reikia tapti narių. Tai galite gauti registruodamiesi. Vienas žmogus gali turėti tik viena prisijungimą, norint pakeisti prisijungimo vardą, galite man palikti PM (žinutę).

B. Kuriant temas

Prieš kuriant temas, apmąstykite ar tai ką rašote turi kokią prasmę. Neprasmingos temos bus ištrinamos, o jei kartosis, kūrėjas išbanintas. Jei diskutuojate, jūsų tema turi būti aiški ir pagrįsta faktais. Parašius rp laukite savo eilės, rašote tik po to, kas prieš tavo buvusią žinutę.

C. Nespaminkit

Spamas, tai nieko nereiškiančios temos ar paliktos žinutės. Prašau, jei planuojate įdėti tema ar žinutė, kuri nieko nepakeistu pokalbyje, tai geriau nedėkit.

Pavyzdys

- Temos be reikšmės arba be aiškios linkmės.
- Vienas žodis ar šypsenėlė.

D. Jokių neleidžiamų temų

Nediskutuokite neleistinų veiksmų ar nusikaltimų.

E. Ne flaminkit.

Jei užsipuoli ar kaltini žmogų be priežasties pagrįstos faktais, tai tu flamini. Įspėsime, o jei kartosis tai užblokuosim. Tai vertinama griežčiau, jei puolamas moderatorius.

F. Jokių savanaudiškų reklamų

Aš neleidžiu reklamuoti, net ir parašuose. Jei norite reklamuoti atsiklauskite manęs ir įdekite tarp reklamų.

G. Kalbėkite švariai

Mes čia jūsų neprižiūrėt susirinkom, jokių keiksmažodžių ar kitų prasivardžiavimų. Jei negali nulaikyt ką sakai, tai tu dar per jaunas, kad čia būtum.

Ir pagaliau pagrindinės taisyklės

1. Niekur nerašykite po dvi žinutes. Tam yra Edit mygtukas. Išskyrus tarp pačio rp, kai esi vienas. Tai pat neskubėkite tarp rp, nes gali kažkas prisidėti.

2. Nemaišykite IC su OOC. IC reiškia jūsų veikėjo mintis, žodžius ar veiksmus. O OOC - autoriaus žodžiai. Niekada jų nemaišyk, mes perspėsim kada pradėsit maišyti.

3.Nenaudokite OOC informacijos tarp IC. Tai ką tu sužinojai per OOC, negali būti panaudotą tarp IC. Tavo veikėjas nežino ką tu žinai.

4. Ne dievauk. Nevaidink dievo, tavo veikėjas turi stiprybių IR silpnybių. Žinok savo limitus, Būk sąžiningas bei galvok logiškai. Tai pat nevaldyk kito veikėjo. Tu niekada negali parašyti, kad tu pataikei smūgį. Tai turi parašyti kitas autorius, nebent tai būtų NPC (tu būtum jų autorius).

5. Naudok švarią ir taisyklingą kalbą. Būk aiškus, buk tikslus, tikrink klaidas ir jas ištaisyk. Tai tai pat pritaikoma ir diskusijoms. Kadangi tai forumas ir laikas tavęs nespaudžia, prašau pasitikrint gramatika, stilių ir sudėk kablelius bei kitus skyrybos ženklus . Nerašyk sutrumpinimų. atskirk žodžius. Dažnos klaidos nebus toleruojamos.

6. Forumo administratorių bei moderatorių spendimai galutiniai. Jie turi gerą priežastį tai darydami, tu gali su jais padiskutuoti ta tema, tik neįkyriai. Jei busi įkyrus, gali nukentėti.

7. Nerėkauk, nelysk, nesikabinėk ir nepuldinėk moderatorių. Jei tavo kūryba buvo atmesta ar buvo padarytas sprendimas ne į tavo nauda, tai moderatoriai turi pakankamai gera priežastį tai padaryti. Būk civilizuotas ir racionalus. Sprendimai daromi dėl RP gerovės. Mes negalim padaryti visus laimingus. Taip pat neįžeidinėk moderatorių iš oro.


8. Tavo veikėjas ne supermenas, jis negali būti dvejuose vietose vienu metu. Tai reiškia, kad gali būti tarp vienos IC temos

9. Rašyk tik ten kur tau galima. Nerašyk kitų žmonių profiliuose ar asmeniniuose temose.

10. Būk pagarbus. Aš netoleruosiu jokių rasizmų ar nacionalizmų. Mes laiminga bendruomenė. Šiknių ar kitokių nepagarbių žmonių netoleruosime.

11. Būk originalus. Bet kas ką tu parašysi turi būti originalus. Bet koks neetinis poelgis kaip kopijavimas/įklijavimas, vogimas iš kitų, tikslus prisiminimai (iš praeitų darbų) bus ištrinami iš RP.

12. Paskelbk, bet kokį nebuvimą. Prašau nepradingti ore, ypač jei tu moderatorius ar užimi aukštą poziciją. Perspėk ir susitark. Po dviejų savaičių iš tavęs bus atimta Mod/Admin(Tau bus pranešta). Po trijų iš tavęs bus atimta tavo pozicija tarp RP (Tau bus pranešta). Po 48 valandų, neatsakius tarp temos, tavo ėjimas bus praleistas ir viskas kas į tave buvo paleista pataikys.

Tai tiek tų taisyklių.
avatar
Algraud
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2011-05-22
Age : 25
Miestas : Vilnius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://13zona.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume