Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (10) buvo Pir. 10 30, 2017 5:26 pm
Latest topics
» Šventei Besiruošiant: Taki vs Kleira
Tr. 05 29, 2013 10:31 pm by Blooded

» Šventei besiruošiant
Sk. 05 19, 2013 1:35 pm by Algraud

» Naujas RP forumas
Pir. 04 22, 2013 1:43 pm by Algraud

» Apie bet ką
Antr. 04 16, 2013 4:56 pm by Algraud

» TAKI SANDO PATVIRTINIMAS
Tr. 04 03, 2013 7:40 pm by Blooded

» Al March
Št. 03 23, 2013 12:13 pm by Algraud

» 0499 Al March
Kv. 03 21, 2013 8:42 pm by Algraud

» 0444 Alm Riley
Pir. 03 18, 2013 7:44 pm by Algraud

» Nakties Žudikas
Antr. 03 12, 2013 6:02 pm by Algraud

Top posting users this month


0313 Tategami Kokoro

Go down

0313 Tategami Kokoro

Rašyti by Paw on Antr. 05 24, 2011 6:33 pm

Testas Nr. 0313


Socialiniai Duomenys

Vardas: Tategami
Pavardė: Kokoro
Dar žinomas kaip: Šaltasis
Gimimo Data: 1990
Kraujo grupė: O-
Tautybė: -
Fiziniai Duomenys

Ūgis: 183
Svoris: 70
Plaukų spalva: Juoda, violetinio atspalvio
Akių spalva: Violetinės
Išskirtiniai bruožai (randai, tatuiruotės,...): Ant krutinės, netoli širdies yra tarsi gėlės formos tatuiruotė
Charakterio Duomenys

Patinka: Šaltis, vienišumas, ramumas.
Nepatinka: Perdėtas triukšmas, kontrolė.
Ydos, įpročiai: Pavydumas, nuvertinimas kitų žmonių, šalta širdiškumas, mėgsta daryti mažas ledo figūras.
Baimės: Visiškai nebejusti širdies plakimo. Brangių žmonių netektys.
Siekiai: Susigrąžinti prarastą atmintį, bei iškelti Genesia Inc. į paviršių
Testo Duomenys

Suteiktas išskirtinumas: Galimybė visiškai kontroliuoti ledą, dėl suteiktos arktinės gėlės padidėjusi, bei pagreitėjusi regeneracijos sąveika organizme.
Gyventojo rūšis: 1
Praeities duomenys

Istoriškai svarbios pažintys (santykiai): Be žinios pradingę, bei nauji Genesia Inc. testo nr. : 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##, 03##
Istorija: Tategami Kokoro buvo vienas iš trylikos atrinktų, naujų testo subjektų. Jam buvo visiškai ištrinta atmintis apie praeitį, nei tiksli gimimo data, nei tėvų, bei draugų vardų jis negalėjo prisiminti, net tikslios tautybės nežinojo. Vardą ir pavardę spėjo pamatyti blanke kuriame buvo laikomi jo duomenys.
Viskas prasidėjo vieną rytą, kai jis, ir dar dvylika vaikų nubudo vienoje palatoje. Jie gulėjo netoli vienas nuo kito, ir visų lovos buvo pastatytos ne eilėmis, tačiau iš jų padarytas vienas didelis ratas. Tarsi reikalui kilus imti sekantį asmenį, ir per daug nesigilinti ką. Nubudęs Tategami iš pradžių nesuprato kas vyksta, praėjus kelioms sekundėms jis pajuto didelį galvos skausmą ir nieko negalėjo prisiminti kaip čia papuolė. Susiėmęs už galvos jis ilgokai dejavo, bet po kelių minučių prie jo priėjo kažkokia mergina iš gretimos lovos, ir atsisėdusi šalia ėmė tyliai kažką dainuoti, išgirdęs ją Tategami staiga pasijautė kaip savuose namuose. Merginos balsas jį taip ramino, jog po kelių sekundžių jis vėl krito į lovą atsijungęs nuo viso pasaulio.
Nubudęs antrą sykį jis jau gulėjo palatoje kur vyko kažkokie bandymai, jis matė savo palatos draugus bei tą merginą kuri jam dainavo. Kiek toliau pasukęs galvą jis pastebėjo kelius mokslininkus ar daktarus, pats tiksliai nežinodamas kas jie. Jie tuo metu buvo nusisukę ir kažką stebėjo, Tategami irgi pasidarė smalsu bet jis negalėjo pakilti iš lovos nes tiesiogine ta žodžio prasme, jis buvo prie jos prikaustytas. Praėjus kiek laiko keli daktarai pasistūmėjo į šoną, o tada Tategami šiek tiek nudžiugęs pamatė ką jie ten daro. Tik gaila kad jo džiugesys kaip mat pradingo, jis stebėjo kaip yra vykdoma kažkokia operaciją, buvo matyti daug kraujo ir matėsi kaip operuojamas žmogus rangėsi iš skausmo, tačiau Tategami žvilgsnis greit pasisuko kitur. Šalai jo lovos inde buvo laikoma kažkokia gėlė, įmantriai sutalpinta į vidų ir prijunkta kažkokiais laidais. Jam iš burnos išsprūdo žodžiai "Kokia graži". Ir po šių žodžių daktarai kaip žudikai ištroškę kraujo puolė prie Tategami. Po daktarų atakos jis vėl prarado sąmonę, ir viskas ką jis jausdavo tai tik labai šaltą ir geliantį skausmą krūtinėje...
Po operacijos jis vėl nubudo tame pačiame kambarį kaip ir iš pat pradžių, tik kad jau tas kambarys buvo visiškai tuščias. Tategami niekas nerūpėjo tuo metu, bet kai jis pradėjo jausti labai geliantį ir stiprų jausmą, jis pradėjo blaškytis po kambarį, vis bandydamas surast tą merginą kuri jam padėjo iškęsti galvos skausmą. Kiek pasidaręs jis išgirdo balsą sklindantį iš kambario lubų. "Tau buvo įsodinta netoli širdies Arkties reta gėlė, kurią galima aptikti, tik kas šimtmetį." Tai išgirdęs Tategami kiek išsigando, bet staiga pagalvojęs jam ėmė kilti daugybė klausimų, tačiau jis paklausė tik vieno. "Kur tie vaikai kur buvo su manimi šioje palatoje?" Nesulaukęs atsakymo jis pakilo iš lovos, skausmas veriantis krutinę tik stiprėjo, o aplink jį viskas ėmė šalti. Tategami pats nelabai suprato kas vyksta tačiau pajutęs jog gali tai kontroliuoti. Jis pakartojo klausymą tačiau nesulaukęs jokio atsako šoko prie durų ir atrėmęs rankas į jas pradėjo murmėti "Atsidarykit, atsidarykit, ATSIDARYKIT!!!" po šitų žodžių nuo jo delnų į duris atsirėmė du didžiuliai ledo luitu, taip išlauždami duris. Tategami buvo apsidžiaugęs ir pasirengęs bėgti iš kambario, kai vėl išgirdo tą balsą "Nuo šiol tu priklausai Genesia Inc. ir privalėsi viską daryti kaip mes liepsime arba nebe pamatysi savo draugės." Tai išgirdęs Tategami suklupo ir pajuto kaip kažkas iš nugaros ji užmigdė, o vėl nubudęs jau buvo nešamas kažkieno rankų į didelių rūmų pusę. Supratęs kur jis papuolė, ėmė treniruotis ir valdyti savo suteiktą galią, bei prakeiksmą. Jo širdis buvo šalta, ir vos jautėsi jos plakimas, o pats Tategmai laukė tos dienos kada išvys tą merginą, tikėdamasis jog ji galės jam padėti.

Genesia Inc. Research Department
avatar
Paw
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2011-05-22

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume