13 zona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (11) buvo Tr. 06 26, 2024 11:22 am
Latest topics
» Šventei Besiruošiant: Taki vs Kleira
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyTr. 05 29, 2013 10:31 pm by Blooded

» Šventei besiruošiant
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptySk. 05 19, 2013 1:35 pm by Algraud

» Naujas RP forumas
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyPir. 04 22, 2013 1:43 pm by Algraud

» Apie bet ką
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyAntr. 04 16, 2013 4:56 pm by Algraud

» TAKI SANDO PATVIRTINIMAS
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyTr. 04 03, 2013 7:40 pm by Blooded

» Al March
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyŠt. 03 23, 2013 12:13 pm by Algraud

» 0499 Al March
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyKv. 03 21, 2013 8:42 pm by Algraud

» 0444 Alm Riley
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyPir. 03 18, 2013 7:44 pm by Algraud

» Nakties Žudikas
TAKI SANDO PATVIRTINIMAS EmptyAntr. 03 12, 2013 6:02 pm by Algraud

Top posting users this month
No user


TAKI SANDO PATVIRTINIMAS

Go down

TAKI SANDO PATVIRTINIMAS Empty TAKI SANDO PATVIRTINIMAS

Rašyti by Blooded Tr. 04 03, 2013 7:40 pm

Testas Nr. 0369

TAKI SANDO PATVIRTINIMAS 3423840fa2aada71771e2e57780e185f1267228148_large
Socialiniai Duomenys

Vardas:Taki
Pavardė:Sando
Dar žinomas kaip:Ašmenis
Gimimo Data: 1984 09 12
Kraujo grupė:B+
Tautybė: Korėjietis
Fiziniai Duomenys

Ūgis: 186
Svoris:75
Plaukų spalva: Ruda
Akių spalva: Ruda
Išskirtiniai bruožai (randai, tatuiruotės,...): Įstrižas randas ant pilvo iš kairės į dešinę
Charakterio Duomenys

Patinka:Alkoholiniai gėrimai, nepaklusnumas, kitų baimė, kraujas.
Nepatinka:Išsišokėliai, cigarečių kvapas, mokslininkai.
Ydos, įpročiai: kraujotroška, pastovus alkoholizmas
Baimės: Grįžti į laboratorijas narvą
Siekiai: Sunaikinti Genesia Inc.
Testo Duomenys

Suteiktas išskirtinumas: Iš kaulų esančio didelio kiekio geležies, greitai sukurti ašmenys, bei padidintas greitis ir jėga, tačiau prarastas savisaugos instinktas po proto atgavimo.
Gyventojo rūšis: 1
Praeities duomenys

Istoriškai svarbios pažintys (santykiai): Honer ir Mikata Sando (tėvai), Dr. Ishida Honkrew (mokslininkas, taikinys), Bart Havenhill (nužudytas tarybietis)
Istorija: Taki Sando atrodantys normalus vaikas turėjo keistą pagal amžių hobį. Jis nuo pat vaikystės buvo medžiotojas. Viskas galėtų būti ir gerai, jei ne jo neapsakomas troškimas kraujo. Kiekvieną kartą kai jis nužudydavo gyvį, jis juokdavosi. Jo rankos visada būdavo kraujuotos, nes nenaudojamą kūno žaizdą jis visą laiką padidindavo. Tokios vaiko savybės gąsdino tėvus, todėl jis buvo greitai nuvestas pas psichologą. Po kelių profesionalių diagnozių, buvo nuspręsta, jog vaikis nori tapti stipresniu už visus kitus ir kraujas jam yra galios ženklas. Aišku jie iškart ėmėsi gydimo, bet tėvai neatidavė savo vaiko beprotnamiui, todėl gydimas vyko namuose.
Po kelerių metų, kai vaikiui buvo devyneri metai, buvo tamsi lapkričio naktis. Taki jau gulėjo savo lovoje, Tėvas dirbo garaže, o motina virtuvėje. Tuo metu vaikis nebesišypsodavo, dėl nuolatinio kišimosi į jo mintis. Staiga kažkas sujudėjo jo galvoje ir jis plačiai, bet niekšiškai nusišypsojo. Atsistojęs, jis nuėjo į virtuvė savo mažais žingsneliais. Tenai motina buvo užsiėmusi ir nekreipė dėmesio į pašalinius garsus. Pro duris įėjęs Taki, paėmė virtuvinį peilį ir slinko prie motinos. Motina dar vis negirdėjo savo sūnaus. Tėvas kaip tik baiginėjo darbus, kai išgirdo garsų, bet trumpą riksmą. Nubėgęs į virtuvę, jis pamatė savo sūnų platinantį motinos gerklės žaizdą. Taki veide buvo tapati šypsena, tik ašaros pluste pludo iš akių. Tėvas pašiurpo nuo vaizdo, bet greitai ėmėsi veiksmų. Greitai pačiupęs Taki už rankos ir prirėmęs prie sienos griebė už kaklo. Tokio velnio išperos, jis neketino paleisti į visuomene. Tačiau vaikis dar vis laikė tą patį peilį ir, supanikavęs, paleido tėvui į krutinę peilį. Deja, jo jėga buvo per silpna, kad giliai įbestų. Tėvas supratęs Taki ketinimus, suspaudė gerklę dar stipriau. Velnio išpera besispardydamas spyrė į peilį ir galutinai pribaigė savo didįjį priešą. Abu nukritę, Taki atsistojo ir pradėjo žvengti, jo akys buvo pilnos ašarų. Po keliu minučių jis nustojo nusivalė savo kruvinom rankom ašaras ir išėjo iš namų.
Po apytiksliai šešių metų, Taki jau buvo garsus kaip žudikas maniakas, kurio niekas nesugebėjo sugauti. Tačiau tai buvo paneigta, kai ji pagavo specialiosios pajėgos. Po labai trumpo teismo, jis buvo nusiųstas mirties bausmės link. Bent jau taip buvo oficialiai paskelbta. Taki Sando atsibudo tamsioje laboratorijoje. Visas pririštas prie lovos su keista apranga, Taki pastebėjo sėdintį prieš jį žmogų. Jis nieko nelaukdamas pradėjo kalbėti: " Laba diena ponas Taki Sando, jus esate Genesia Inc. nuosavybe dabar. Iš jūsų buvo atimta teisią į laisvę ir dar daug kitų teisių. Jus dabar vadinsitės Subjektas 0369. Ačiū už jūsų bendradarbiavimą.". Vyras greitai atsistojo ir išėjo. Sekantis Taki prabudimas buvo ant operacinio stalo. Nežmoniškas skausmas griaužė jo kaulus, bet pats nieko negalėjo padaryti. Jis jau nebevaldė savo kūno, net burnos praverti negalėjo. Neužilgo jis prarado sąmonė. Testo 0369 subjekto sekantis panaudojimas buvo patikrinimas, ar jis dar turi bent kiek proto, bet šis testas buvo neigiamas. Taki visai nenorėdamas susidraskė savo kūną išlindusiais ašmenimis ir puolė bet ką. Jis greit buvo numalšintas paralyžiuojančiomis dujomis.
Į 13zona atskridęs malūnsparnis išmetė Taki į zoną. Atsiradęs zonoje, jis greitai patraukė į mišką su kitais ketvirtos rūšies subjektais. Viskas taip ir užsibaigtų, jei ne keistas įvykis po puse metų. Taki Sando tiesiog išėjo iš miško ir nuėjo link miesto. Tenai jis prisistatė kaip pilnaprotis ir klausė kas vadovas. Taryba greitai susirinko prie naujojo nario, nes nuo jo dvelkė kraujo aura atėjusi iš pat miško. Apklausinėtas, buvo išsiaiškinta, kad jis nieko neprisimina, tik savo vardą, ir kad jis užgrobs visą miestą savo reikmenims. Vienas tarybos narys išjuokė jį ir užpuolė, deja buvo negailestingai supjaustytas kairiosios rankos ašmenimis. Kiti tarybos nariai nusijuokė ir priėmė jį kaip pirmarūšį. Nuo tada jis terorizuoja visą miestelį.


Genesia Inc. Research DepartmentREJECTED
Blooded
Blooded

Pranešimų skaičius : 74
Join date : 2012-05-15

http://overthegalaxy.justforum.net/

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume